Polohovací stolové rámy a konstrukce

AdjustMe - SIT STAND DESK je dánský sub-dodavatel elektricky polohovatelných stolových konstrukcí / rámů pro výrobce kancelářského nábytku.
 

Firma AdjustMe vyvinula a přivádí natrh nové pantově chráněné řešení - předsestavené elektricky polohovací stolové rámy EASY. Během přepravy je rám v kompaktní poloze umístěn v kartonové krabici a umožňuje snadnou manipulaci a ekonomickou přepravu, na místě určení lze rám během několika minut jednoduše složit a je připravený k používání!

Řada EASY jsou tiché, předsestavené elektricky polohovatelné stolové  konstrukce / rámy, které umožňují práci v sedě i ve stoje a nabízí vše co potřebujete: zvedací sloupky v 9 různých tvarových provedeních, 3 tvarové provedení nohy stolu, 4 základní barvená provedení, rámy pro samostané stoly nebo spojené stoly nebo rohové stoly. Zdvih desky stolu až 650 mm, maximální šířka desky stolu až 2000 mm. 

 

Popis

Hlavní výhody polohovatelých stolních konstrukcí / rámů AdjustMe:

  • předsestavený rám (pantované řešení) - umožňuje snadnou a ekonomickou přepravu, na místě určení ho lze během několika minut složit a po připevnění desku stolu lze stůl začít používat. 
  • zajímavá cenová nabídka rámů
  • 5 let záruka
  • vysoká tuhost, rychlost výsuvu, tichý chod - méně než 39 dB
  • velice citlivý antikolizní systém Sensi Touch (patentované řešení)
  • aplikace pro mobilní telefony s možností ovládat stůl, ukládat oblíbené polohy atd.
  • možnost propojování jednotlivých rámů do větších celků 
  • široký výběr sloupků, ovladačů a dalšího příslušenství

 

Barevné kryty nohou stolu

Nevybrali jste si ze čtyř základních barev, nebo chcete osvěžit vzhled Vaší kanceláře? AdjustMe nabízí barevné kryty nohou stolu, které lze dodat ve 2 000 odstínech vzorníku PANTONE.

Mám zájem nebo dotaz

Potřebujete poradit nebo poskytnout více informací? Nechte nám na sebe kontakt, rádi Vám zavoláme.

Naši dodavatelé

ADJUSTME

AdjustMe - SIT STAND DESK je dánský subdodavatel elektricky nastavitelných konstrukcí stolů/rámů pro výrobce kancelářského nábytku. Díky patentově chráněnému řešení jsou…

Nové video

Pro poskytování co nejlepších služeb našim zákazníkům používáme cookies.