Naši dodavatelé

Akribis Systems

Akribis Systems

Společnost Akribis Systems je špičkovým globálním výrobcem lineárních motorů, momentových motorů, polohovacích systémů a přesných komponent pro širokou škálu průmyslových odvětví. 

akribis-sys.com

Charles Austen Pumps

Charles Austen Pumps

CHARLES AUSTEN PUMPS LTD. je tradiční britský výrobce s více než 60 letou zkušeností ve výrobě membránových a pístových vývěv, kompresorů, lineárních dmychadel a membránových kapalinových čerpadlech. Jejich výrobky se vyznačují dlouhou životností motorů i membrán.

www.charlesausten.com

Chieftec Precision Co., Ltd.

Chieftec Precision Co., Ltd.

Společnost Chieftec Precision Co., Ltd. nabízí široký sortiment standardního čtyřřadého kuličkového lineárního vedení značky CPC. Dále nabízí miniaturní kuličkové vedení z nerezové oceli určené pro aplikace ve zdravotnictví nebo v přesné a jemné mechanice. Zesíláné konstrukce vozíků umožnuje dosahovat rychlost až 10 m/s a zrychlení až 500 m/s2.

www.cpc-europa.de/en

FineTek Co.,Ltd.

FineTek Co.,Ltd.

Společnost FineTek Co. Ltd. je výrobce hladinových spínačů a snímačů pro kapaliny a sypké látky. V jejich sortimentu najdete ultrazvukové snímače a plovákové spínače pro kapaliny a lopatkové spínače pro sypké látky. 

www.fine-tek.com

MEROBEL - REDEX Group

MEROBEL - REDEX Group

MEROBEL je známým dodavatelem řešení pro zpracovatelský, tiskařský a obalový průmysl, stejně jako pro automatizaci a manipulaci s materiálem, dráty a kabely a zkušební stanice. MEROBEL nabízí široké portfolio specializovaných produktů: špičkové mechatronické komponenty, jako jsou brzdy a spojky EMP (elektromagnetické částice), regulátory a elektronika pro napínání pásů, různé senzory a převodníky pro řízení síly a momentu.

www.redex-group.com

Micronel AG

Micronel AG

Micronel AG je švýcarský výrobce špičkových přístrojových axiálních a radiálních ventilátorů a dmychadel pro nejnáročnější aplikce. Ventilátory vynikají přesným řízením otáček, extrémně kompaktními rozměry, vysokými tlaky/podtlaky, robustní konstrukcí a dlouhou životností, vysokou efektivitou. Oblasti použití: zdravotnická technika, průmyslová elektronika, letectví, vojenská technika, tiskařské stroje a další.

www.micronel.com/home

MOTOR POWER COMPANY S.R.L.

MOTOR POWER COMPANY S.R.L.

Motor Power Company je italský výrobce různých druhů elektrických pohonů, jako jsou servomotory, momentové motory nebo motorové válce. 

NANOTEC

NANOTEC

Společnost Nanotec Electronic GmbH & Co. KG, se sídlem ve Feldkirchenu poblíž Mnichova / Německo, patří mezi přední světové výrobce motorů a řídících jednotek pro vysoce kvalitní řešení pohonů. Použití je především v automatizačních systémech, automatických laboratorních zařízeních a zdravotnických prostředcích. V roce 1996 vyšla společnost Nanotec s prvním motorem Plug & Drive s integrovaným regulátorem, který byl základním kamenem růstu společnosti. Společnost Nanotec se stále více zaměřuje na výzkum a vývoj, aby vytvořila řídící řešení, která úzce splňují potřeby a požadavky našich zákazníků.

en.nanotec.com

Servotecnica, SpA

Servotecnica, SpA

Společnost Servotecnica SpA byla založena v roce 1980. Společnost je dodavatelem elektronických součástek a elektronických komunikačních zařízení. Od společnosti Servotecnica nabízíme zejména mikromotory a kroužkové sběrače.

www.servotecnica.com/en 

SESAME

SESAME

www.planetove-prevodovky-sesame.cz Nabízíme široký sortiment přesných planetových převodovek SESAME s rychlým termínem dodání. Převodovky mají velice nízkou vůli v ozubení a jsou vhodné ke kombinaci se servomotory nebo krokovými motory. Sortiment planetových převodovek je rozdělen do čtyř typových kategorií: PRIMARY (ekonomické), STANDARD (standardní), PRECISION (velmi přesné) a PREMIUM (nejvyšší přesnost a výkon).

www.sesamemotor.com/index/en/

SPG Co., Ltd

SPG Co., Ltd

Společnost SPG Co., Ltd je přední korejský výrobce vysoce kvalitních střídavých (AC), kartáčových (DC) a bezkartáčových (BLDC) motorů a čelních nebo šnekových převodovek. Sortiment je zaměřen na menší elektromotory s výkonem 6 až 300 W s velice kompaktními rozměry, převodovky nabízíme s převodovým poměr 3 až 2000. Výrobce nabízí také široký sortiment miniaturních planetových, čelních a šnekových převodovek s průměrem od 12 do 52 mm.

spg.co.kr/en/

Timotion Technology

Timotion Technology

TIMOTION TECHNOLOGY CO. LTD. je přední výrobce lineárních aktuátorů poháněných elektrickými motory se stejnosměrným napájením. Kromě aktuátorů vyrábí také zvedací sloupy, řídící jednotky, ruční a nožní ovladače a širokou paletu příslušenství. 

www.timotion.com/en

Williamson Manufacturing Company

Williamson Manufacturing Company

WILLIAMSON MANUFACTURING COMPANY LTD. se zabývá výrobou peristaltických čerpadel. V sortimentu firmy se nachází čerpadla různých velikostí s průtokem od 1 do 9 300 ml/min s celou řadou volitelných parametrů jako typ a průměr hadičky, napájecí napětí, rychlost otáčení atd. 

www.wmcpumps.com

X2 Technology AB - Phoenix Mecano

X2 Technology AB - Phoenix Mecano

Společnost X2 Technology AB je švédský výrobce extrémně výkonných elektrických polohovacích sloupků pro zdravotnické ale i průmyslové aplikace. Elektrické polohovací sloupky jsou robustní konstrukce s vysokou tuhostí, oproti konkurenčním polohovacím sloupkům snaší vyšší momentové zatížení, mají menší vůle mezi segmenty i menší průhyb.

www.x2technology.se

ZERO-MAX

ZERO-MAX

Zero-Max je předním poskytovatelem řešení pro řízení pohybu a jedním z nejdůvěryhodnějších výrobců spojek v oboru. Společnost Zero-Max zajišťuje hřídelové spojky, pohony s pravoúhlou převodovkou a další komponenty pro přesné řízení pohybu. Výrobky jsou známé po celém světě pro svůj inovativní design, vysokou kvalitu, vysoký výkon a odolnost.

https://www.zero-max.com/

Pro poskytování co nejlepších služeb našim zákazníkům používáme cookies.