ARC, HRC, ERC

  • Standardní čtyřřadé kuličkové lineární vedení
  • Vybrané typy skladem, rychlé dodání
  • Pět tříd přesnosti, čtyři třídy předpětí
  • Rychlost až 10 m/s, zrychlení až 500 m/s2
  • Stejná maximální únosnost ve všech směrech
  • Kolejnice se závity pro uchycení zeshora i zespoda
  • CENY: lineární vedení nabízíme za výhodné ceny, pošlete nám poptávku na info@mbmtechnik.cz a my Vám rádi připravíme cenovou kalkulaci na míru
  • Kompletní PDF katalog zde

 

Specifikace – parametry

Hlavní charakteristiky lineárního vedení:

     
       
Profil vedení   Lineární vedení ARC/HRC/ERC značky CPC obsahuje čtyři řady kuličkových drah seřazených do O-geometrie s úhlem kontaktu 45° mezi kulačkami a kolejnicí. Toto řešení zajišťuje vysokou odolnost vůči momentovému a torznímu namáhání. Oproti lineárnímu vedení s X-geometrií je možné použít kuličky o větším průměru a dosáhnout tak větší nostnosti, tuhosti a schopnosti odolat větším momentům.   

 

Vnitřní mazací systém

Konstrukční řešení mazacích polštářků z polyuretanové pěny neprodlužuje délku kuličkových drah a umožňuje kontakt se všemi kuličkami. Mazací olej lze doplňovat pomocí mazací kanálků, přičemž pěnové polštářky dlouhodobě uchovají olej pro zajištění efektivního mazání. Efektivní dávkování oleje přispívá k ochraně životního prostředí a snižuje servisní náklady. Systém mazání spolehlivě funguje i při krátkých posuvech.

 

Mazání lineárního vedení

 

 

Ochrana proti nečistotám

Standardní těsnění - verze S - zajišťuje lepší ochranu proti nečistotám a lépe zadržuje mazivo. Tento typ těsnění je vhodný pro aplikace, bude vystaveno dlouhdobému působení nečistot.

Těsnění verze B - jedná se o těsnění se sníženým třením. Tento typ těsnění je vhodný do prostředním s menším množstvím nečistot a umožňuje pohyb s nižšími ztrátami.

  Schéma těsnění  

  

 

Zesílení vozíků nerezovým pláty

Firma CPC je má patentované řešení na zesílení vozíků pomocí nerezových plátů. Vozík je na obou stranách zesílen nerezovým pláty přichyceným přímo na kostru vozíku zesilují jeho celkovou konstrukci. To umožnuje dosahovat rychlost až 10 m/s a zrychlení až 500 m/s2.

 

Nerezové zesilovací pláty


CENY: lineární vedení nabízíme za výhodné ceny, pošlete nám poptávku na info@mbmtechnik.cz a my Vám rádi připravíme cenovou kalkulaci na míru

Mám zájem nebo dotaz

Potřebujete poradit nebo poskytnout více informací? Nechte nám na sebe kontakt, rádi Vám zavoláme.

Naši dodavatelé

Chieftec Precision Co., Ltd.

Společnost Chieftec Precision Co., Ltd. nabízí široký sortiment standardního čtyřřadého kuličkového lineárního vedení značky CPC. Dále nabízí miniaturní kuličkové vedení z…

Pro poskytování co nejlepších služeb našim zákazníkům používáme cookies.