Průmyslové komponenty

Společnost M B M Technik, s.r.o. byla založena v roce 1991 jako dodavatel komponent pro průmyslové aplikace. Společnost se zaměřuje na dodávky elektromotorů, převodovek, aktuátorů, vývěv, kompresorů, dmychadel a hladinových senzorů. Na českém a slovenském trhu působí jako oficální zastoupení značek Nanotec, SPG Ltd., TiMotion Technology Ltd., SESAME Motor Ltd., ADJUSTME, Charles Austen pumps Ltd. a dalších. Kromě dodávek zboží poskytuje také technickou podporu a poradenství. 

Mezinárodní strojírenský veletrh 2023

Zveme Vás na další ročník mezinárodního strojírenského veletrhu. Přijďte se s námi setkat v pavilonu V, stánek 153,…

Nanotec PSA56 - Lineární aktuátor s integrovaným řízením

Nanotec přichází s prvním lineárním aktuátorem s integrovaným řízením. Tento extrémně kompaktní pohon kombinuje…

Kroužkové sběrače Servotecnica

Představujeme nový sortiment kroužkových sběračů značky Servotecnica. V nabídce jsou různé typy …

Poděkování za návštěvu našeho stánku na veletrhu MSV 2022!

Děkujeme všem našim hostům za návštěvu našeho stánku na Mezinárodním strojírenském veletrhu 2022 v Brně!

M B M Technik, s.r.o. byla založena v roce 1991 s cílem přivést na český a slovenský trh nové výrobky od renomovaných zahraničích výrobců. Od samého začátku se firma zaměřovala na dodávky OEM průmyslových komponent, nejprve v oblasti vývěv, kompresorů, dmychadel a kapalinových čerpadel, později také v oblastech senzorů hladiny a průtoku, bezkomutátorových dmychadel a motorů a lineárních pohonů. V současné době zastupujeme renomované světové výrobce jako Charles Austen Pumps Ltd., FineTek Ltd. nebo Timotion Technology Ltd.

 

AdjustMe - SIT STAND DESK je dánský subdodavatel elektricky nastavitelných konstrukcí stolů/rámů pro výrobce kancelářského nábytku. Díky patentově chráněnému řešení jsou rámy dodávány již smontované a konečná montáž na místě je již velmi snadná a rychlá.

www.adjustme.eu

CHARLES AUSTEN PUMPS LTD. je tradiční britský výrobce s více než 60 letou zkušeností ve výrobě membránových a pístových vývěv, kompresorů, lineárních dmychadel a membránových kapalinových čerpadlech. Jejich výrobky se vyznačují dlouhou životností motorů i membrán.

www.charlesausten.com

Nenašli jste v našem sortimentu to, co potřebujete?

Potřebujete poradit nebo poskytnout více informací?
Nechte nám na sebe kontakt, rádi Vám zavoláme.

Pro poskytování co nejlepších služeb našim zákazníkům používáme cookies.