Naši dodavatelé

ADJUSTME

ADJUSTME

AdjustMe - SIT STAND DESK je dánský sub-dodavatel elektricky polohovatelných stolových konstrukcí / rámů pro výrobce kancelářského nábytku. Díky patentově chráněnému řešení jsou rámy dodávány jako předsestavené a závěrečná montáž na místě je již velice snadná a rychlá. 

www.adjustme.eu

Charles Austen Pumps

Charles Austen Pumps

CHARLES AUSTEN PUMPS LTD. je tradiční britský výrobce s více než 60 letou zkušeností ve výrobě membránových a pístových vývěv, kompresorů, lineárních dmychadel a membránových kapalinových čerpadlech. Jejich výrobky se vyznačují dlouhou životností motorů i membrán.

www.charlesausten.com

Chieftec Precision Co., Ltd.

Chieftec Precision Co., Ltd.

Společnost Chieftec Precision Co., Ltd. nabízí široký sortiment standardního čtyřřadého kuličkového lineárního vedení značky CPC. Dále nabízí miniaturní kuličkové vedení z nerezové oceli určené pro aplikace ve zdravotnictví nebo v přesné a jemné mechanice. Zesíláné konstrukce vozíků umožnuje dosahovat rychlost až 10 m/s a zrychlení až 500 m/s2.

www.cpc-europa.de/en

FineTek Co.,Ltd.

FineTek Co.,Ltd.

Společnost FineTek Co. Ltd. je výrobce hladinových spínačů a snímačů pro kapaliny a sypké látky. V jejich sortimentu najdete ultrazvukové snímače a plovákové spínače pro kapaliny a lopatkové spínače pro sypké látky. 

www.fine-tek.com/main/index.aspx?flag=1

GGM CO., LTD

GGM CO., LTD

Společnost GGM CO.,LTD je přední korejský výrobce vysoce kvalitních střídavých (AC), kartáčových (DC) a bezkartáčových (BLDC) motorů a čelních nebo šnekových převodovek. Sortiment je zaměřen na menší elektromotory s výkonem 6 až 200 W s velice kompaktními rozměry, převodovky nabízíme s převodovým poměr 3 až 2000. Výrobce nabízí také široký sortiment miniaturních planetových, čelních a šnekových převodovek s průměrem od 12 do 52 mm.

www.ggm.co.kr/html/en/main.php

MELIOR MOTION GmbH

MELIOR MOTION GmbH

Německá společnost Melior Motion GmbH vyrábí revoluční patentované vysoce přesné převodovky PSC, označované též jako tzv. "bezvůlové převodovky". Převodovky se nejčastěji používají v obráběcích strojích nebo v robotice. Společnost Melior Motion GmbH spadá do skupiny Premium Stephan, která se zabývá výrobou přesných převodovek již téměř 40 let.  

meliormotion.com/?lang=en

Micronel AG

Micronel AG

Micronel AG je švýcarský výrobce špičkových přístrojových axiálních a radiálních ventilátorů a dmychadel pro nejnáročnější aplikce. Ventilátory vynikají přesným řízením otáček, extrémně kompaktními rozměry, vysokými tlaky/podtlaky, robustní konstrukcí a dlouhou životností, vysokou efektivitou. Oblasti použití: zdravotnická technika, průmyslová elektronika, letectví, vojenská technika, tiskařské stroje a další.

www.micronel.com/home

NANOTEC

NANOTEC

Společnost Nanotec Electronic GmbH & Co. KG, se sídlem ve Feldkirchenu poblíž Mnichova / Německo, patří mezi přední světové výrobce motorů a řídících jednotek pro vysoce kvalitní řešení pohonů. Použití je především v automatizačních systémech, automatických laboratorních zařízeních a zdravotnických prostředcích. V roce 1996 vyšla společnost Nanotec s prvním motorem Plug & Drive s integrovaným regulátorem, který byl základním kamenem růstu společnosti. Společnost Nanotec se stále více zaměřuje na výzkum a vývoj, aby vytvořila řídící řešení, která úzce splňují potřeby a požadavky našich zákazníků.

en.nanotec.com

SESAME

SESAME

Nabízíme široký sortiment přesných planetových převodovek SESAME s rychlým termínem dodání. Převodovky mají velice nízkou vůli v ozubení a jsou vhodné ke kombinaci se servomotory nebo krokovými motory. Sortiment planetových převodovek je rozdělen do čtyř typových kategorií: PRIMARY (ekonomické), STANDARD (standardní), PRECISION (velmi přesné) a PREMIUM (nejvyšší přesnost a výkon). 

www.sesamemotor.com.tw/en

Timotion Technology

Timotion Technology

TIMOTION TECHNOLOGY CO. LTD. je přední výrobce lineárních aktuátorů poháněných elektrickými motory se stejnosměrným napájením. Kromě aktuátorů vyrábí také zvedací sloupy, řídící jednotky, ruční a nožní ovladače a širokou paletu příslušenství. 

www.timotion.com/en

Williamson Manufacturing Company

Williamson Manufacturing Company

WILLIAMSON MANUFACTURING COMPANY LTD. se zabývá výrobou peristaltických čerpadel. V sortimentu firmy se nachází čerpadla různých velikostí s průtokem od 1 do 9 300 ml/min s celou řadou volitelných parametrů jako typ a průměr hadičky, napájecí napětí, rychlost otáčení atd. 

www.wmcpumps.com

X2 Technology AB

X2 Technology AB

Společnost X2 Technology AB je švédský výrobce extrémně výkonných elektrických polohovacích sloupků pro zdravotnické ale i průmyslové aplikace. Elektrické polohovací sloupky jsou robustní konstrukce s vysokou tuhostí, oproti konkurenčním polohovacím sloupkům snaší vyšší momentové zatížení, mají menší vůle mezi segmenty i menší průhyb.

www.x2technology.se/en

ZERO-MAX

ZERO-MAX

Zero-Max je předním poskytovatelem řešení pro řízení pohybu a jedním z nejdůvěryhodnějších výrobců spojek v oboru. Společnost Zero-Max zajišťuje hřídelové spojky, pohony s pravoúhlou převodovkou a další komponenty pro přesné řízení pohybu. Výrobky jsou známé po celém světě pro svůj inovativní design, vysokou kvalitu, vysoký výkon a odolnost.

https://www.zero-max.com/

Pro poskytování co nejlepších služeb našim zákazníkům používáme cookies.