Naši dodavatelé

ADJUSTME

ADJUSTME

AdjustMe - SIT STAND DESK je dánský sub-dodavatel elektricky polohovatelných stolových konstrukcí / rámů pro výrobce kancelářského nábytku.

www.adjustme.eu

Charles Austen Pumps

Charles Austen Pumps

CHARLES AUSTEN PUMPS LTD. je tradiční britský výrobce s více než 60 letou zkušeností ve výrobě membránových a pístových vývěv, kompresorů, lineárních dmychadel a membránových kapalinových čerpadlech. Jejich výrobky se vyznačují dlouhou životností motorů i membrán.

www.charlesausten.com

CPC

CPC

Firma CPC je má patentované řešení na zesílení vozíků pomocí nerezových plátů. Vozík je na obou stranách zesílen nerezovým pláty přichyceným přímo na kostru vozíku zesilují jeho celkovou konstrukci. To umožnuje dosahovat rychlost až 10 m/s a zrychlení až 500 m/s2.

www.cpc-europa.de/en

FineTek Co.,Ltd.
GGM CO., LTD

GGM CO., LTD

Společnost GGM CO.,LTD je přední korejský výrobce vysoce kvalitních střídavých (AC), kartáčových (DC) a bezkartáčových (BLDC) motorů a čelních nebo šnekových převodovek. Sortiment je zaměřen na menší elektromotory s výkonem 6 až 200 W s velice kompaktními rozměry, převodovky nabízíme s převodovým poměr 3 až 2000. Výrobce nabízí také široký sortiment miniaturních planetových, čelních a šnekových převodovek s průměrem od 12 do 52 mm.

www.ggm.co.kr/html/en/main.php

MELIORMOTION
Micronel
NANOTEC

NANOTEC

Společnost Nanotec Electronic GmbH & Co. KG, se sídlem ve Feldkirchenu poblíž Mnichova / Německo, patří mezi přední světové výrobce motorů a řídících jednotek pro vysoce kvalitní řešení pohonů. Použití je především v automatizačních systémech, automatických laboratorních zařízeních a zdravotnických prostředcích. V roce 1996 vyšla společnost Nanotec s prvním motorem Plug & Drive s integrovaným regulátorem, který byl základním kamenem růstu společnosti. Společnost Nanotec se stále více zaměřuje na výzkum a vývoj, aby vytvořila řídící řešení, která úzce splňují potřeby a požadavky našich zákazníků.

en.nanotec.com

SESAME

SESAME

Nabízíme široký sortiment přesných planetových převodovek SESAME s rychlým termínem dodání. Převodovky mají velice nízkou vůli v ozubení a jsou vhodné ke kombinaci se servomotory nebo krokovými motory. Sortiment planetových převodovek je rozdělen do čtyř typových kategorií: PRIMARY (ekonomické), STANDARD (standardní), PRECISION (velmi přesné) a PREMIUM (nejvyšší přesnost a výkon). 

www.sesamemotor.com.tw/en

Timotion Technology

Timotion Technology

TIMOTION TECHNOLOGY CO. LTD. je přední výrobce lineárních aktuátorů poháněných elektrickými motory se stejnosměrným napájením. Kromě aktuátorů vyrábí také zvedací sloupy, řídící jednotky, ruční a nožní ovladače a širokou paletu příslušenství. 

www.timotion.com/en

Williamson Manufacturing Company

Williamson Manufacturing Company

WILLIAMSON MANUFACTURING COMPANY LTD. se zabývá výrobou peristaltických čerpadel. V sortimentu firmy se nachází čerpadla různých velikostí s průtokem od 1 do 9 300 ml/min s celou řadou volitelných parametrů jako typ a průměr hadičky, napájecí napětí, rychlost otáčení atd. 

www.wmcpumps.com

X2 Technology

X2 Technology

www.x2technology.se/en

Pro poskytování co nejlepších služeb našim zákazníkům používáme cookies.